O nás

O nás a našem začátku…

 

Kde začít… Mohl bych napsat že vše začalo když se moji rodiče poznali, přišel jsem na svět a bylo. Jenže... tenhle příběh je trochu o něčem jiném a začíná právě teď. Právě teď v době kdy nemůžeme plánovat zítřky a prakticky místo plánů improvizujeme za pochodu.

Psal se rok 2020 a společně s partnerem jsme úspěšně přistály na hraně bankrotu s naším gastronomickým podnikáním (technicky se tomu říká havárie). Ano stalo se, mrzelo mě to ale s odstupem času si uvědomuji že je to to nejlepší co nás v této době mohlo potkat. Tuto kapitolu jsme společně uzavřeli a začali jsme znovu. Spustili jsme náš první eshop.

 

Super funguje to… wau první objednávka, druhá, třetí a pak jsme skončily… Nevěděl jsem co dělat, co nastavit, pracovat se sortimentem, přivést nové dodavatele a hlavně přivést nové zákazníky. Máte spoustu zboží a nemáte ho komu prodat. (Neumíte ho prodat) to je na tom asi nejvíce zdrcující. Když vidíte svůj potenciál a neumíte ho využít. Byl jsem nucený provoz eshopu odložit. Najít si zaměstnání a začít fungovat. Díky tomu jsem měl dostatek času na přemýšlení a učení se jak s tím vším naložit. Teď už vím že hodit zboží na web a čekat co se bude dít je skokem z útesu u kterého i víme jak asi tak může dopadnout. Jenže jak s tím vlastně začít ? A hlavně kdy ? Kdy je ten správný okamžik s tím začít ?

Tahle i další myšlenky zůstaly na nějakou chvilku ještě u ledu… zkrátka nedozrály.

 

1.2.2021 – Teď

 

Teď nebo nikdy, říkám si. Musíme začít. A tak jsme začali…

V práci jsem si vzal dvoudenní dovolenou v naivní představě že dva dny společně s víkendem budou stačit. Nestačil ani týden ani dva. Každý den je co dělat, kam se posouvat a co řešit. První týden jsme se věnovali základnímu nastavení, kategoriemi a dokonce jsme nahráli i feed s produkty… Dokonce čtyřikrát, protože není nic tak jak si plánujeme. Nakonec se to povedlo a v našem eshopu je více než 40 000 produktů. Jenže jsou všechny tam kde nemají být a tak začalo třídění. Kam se na to hrabe popelka. Zabralo to spousty práce a spousty času ale blížíme se.

 

Po několika denním testování, hledání chyb a jejich následném řešení jsme eshop úspěšně spustily do ostrého provozu… Objednávky přicházejí a my řešíme a ladíme dál…

Přidáme blog, instagram a postupně se budeme zvětšovat a hlavně zlepšovat protože tenhle příběh je hlavně o Vás… o našich zákaznících.

 

28.02.2021 - Michal